Aracınızı Paylaşalım

Klasikotom İnstagram Sayfamızda 110.000 Takipçiye ulaştık, sizde aracınızı DM’den sayfamıza yollayın .

Klasikotom.com Türkiye’nin ilk ve tek klasik otomobil bloğudur. Bloğumuz bir Web sitesi değildir, bu yüzden Sahibinden.com vs gibi sitelerle kıyaslanmamalıdır. İnteraktif bir şekilde yorumlar kısmından iletişim halindeyiz. Bloğumuzun ziyaretçi sayısı 2.500.000 kişiye ulaşmıştır…

Bloğumuzda yazılan ve yayınlanan haber ilanlar, ister satış amaçlı ister haber amaçlı olsun, doğal yoldan yazılan bir yazı niteliğinde olduğu için, yazılan her kelime Google arama motorları tarafından endekslenerek, ücret ödemeden arama motorları tarafından en üst sıralara çıkmanıza neden olur.

Kendinizin veya firmanızın araçlarının yazıları çoğaldıkça Google arama endekslerinde doğal yönden ve kalıcı olarak yükselmeye devam edersiniz. Haber ilan fortmatı ile yayınlanan satılık araçlar satılsa bile, bloğumda kalmaya devam ettiğinden, üst sıralarda kalmaya devam edersiniz.

Bireysel haber ilanlarında ise, haber sürekli olarak yayınlanmaya devam eder. aracınız satılsa bile anısı sürekli olarak bloğumuzda diğer kullanıcılara bilgi teşkil edecek şekilde varlığını sürdürür.

İlanınız yayınlandığı anda, bloğumuzun 5000 kişilik sadece klasik otomobil ile ilgilenen takipçilerine otomatik olarak mail olarak ulaşır…

2- Kurumsal Firmalar için Klasik araçlarınızı Satış amaçlı Haber İlan Formatında Klasikotom.com’da yayınlıyoruz.

A- Aracınızın düzgün bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını bize yolluyorsunuz.

B- Aracınızın varsa restorasyon hikayesini ve tarihçesini içeren geniş kapsamlı bir haber haline getiriyoruz.

C- Haberin sonuna varsa aracınızın başka sitelerde yayınlanan linkine yönlendirme yapıyoruz. Yada sizin iletişim bilgilerinizi yayınlıyoruz.

D- Haber ilan içinde, firma bilgileriniz doğal yoldan sık sık anılacağı için, firmanızın Google arama motorlarında doğal yoldan üst sıralara çıkacağını ve Google trafiği ile müşteri sayınızı artıracağınızı garanti ediyoruz. 

F-Bilgi ve danışma için serdarbellek@gmail.com veya İnstagram @klasikotom DM üzerinden ulaşınız!

İletişim: Lütfen Mail veya İnstagram DM üzerinden ulaşınız. En kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Mail: serdarbellek@gmail.com

İnstagram DM: @klasikotom 

Satış ilan örnekleri için tıklayınız ;

error: Content is protected !!