Klasik Otomobil Dünyası

Otomobil biz yetişkinlerin en önemli oyuncağıdır.Çoğumuz gönlümüzde yatan Klasik Otomobile ama pahalı ama ucuz yoldan ulaşmanın hayali ile yaşarız.Bu blog bize bu hayale ulaşmak için yola çıktığımızda , bizi nelerin beklediğini anlatmak için kuruldu.Sizlerden ricam, konular hakkında yaşadığınız tecrübeleri yorumlar vasıtası ile bizlere aktarmanız.Böylece bu değerli bilgiler bizden sonraki nesillere doğru ve sağlıklı bir şekilde aktarılabilecektir.

Aracınızı Satın

Klasikotom İnstagram Sayfamızda 100.000 Takipçiye ulaştık, sizde aracınızı DM’den sayfamıza yollayın Aracınızı SATALIM.

Klasikotom.com Türkiye’nin ilk ve tek klasik otomobil bloğudur. Bloğumuz bir Web sitesi değildir, bu yüzden Sahibinden.com vs gibi sitelerle kıyaslanmamalıdır. İnteraktif bir şekilde yorumlar kısmından iletişim halindeyiz. Bloğumuzun ziyaretçi sayısı 2.500.000 kişiye ulaşmıştır…

Bloğumuzda yazılan ve yayınlanan haber ilanlar, ister satış amaçlı ister haber amaçlı olsun, doğal yoldan yazılan bir yazı niteliğinde olduğu için, yazılan her kelime Google arama motorları tarafından endekslenerek, ücret ödemeden arama motorları tarafından en üst sıralara çıkmanıza neden olur.

Kendinizin veya firmanızın araçlarının yazıları çoğaldıkça Google arama endekslerinde doğal yönden ve kalıcı olarak yükselmeye devam edersiniz. Haber ilan fortmatı ile yayınlanan satılık araçlar satılsa bile, bloğumda kalmaya devam ettiğinden, üst sıralarda kalmaya devam edersiniz.

Bireysel haber ilanlarında ise, haber sürekli olarak yayınlanmaya devam eder. aracınız satılsa bile anısı sürekli olarak bloğumuzda diğer kullanıcılara bilgi teşkil edecek şekilde varlığını sürdürür.

Satış ilanınız yayınlandığı anda, bloğumuzun 2000 kişilik sadece klasik otomobil ile ilgilenen takipçilerine otomatik olarak mail olarak ulaşır…

1-Klasik araçlarınızı Satış amaçlı Haber İlan Formatında Klasikotom.com’da yayınlıyoruz.

A- Aracınızın düzgün bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını bize yolluyorsunuz.

B- Aracınızın varsa restorasyon hikayesini ve tarihçesini içeren geniş kapsamlı bir haber haline getiriyoruz.

C- Haberin sonuna varsa aracınızın başka sitelerde yayınlanan linkine yönlendirme yapıyoruz. Yada sizin iletişim bilgilerinizi yayınlıyoruz.

D- İlan yayınlama süresi sınırsızdır. Aracınız satılsa bile, haber formatında sürekli olarak yayında kalacaktır. Böylelikle aracınız ölümsüzleşmiş olur. Dilediğiniz zaman aracınızın ilanını görebilirsiniz. İlan silinmez…

F- Bilgi ve danışma için serdarbellek@gmail.com veya İnstagram @klasikotom DM üzerinden ulaşınız!

2- Kurumsal Firmalar için Klasik araçlarınızı Satış amaçlı Haber İlan Formatında Klasikotom.com’da yayınlıyoruz.

A- Aracınızın düzgün bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını bize yolluyorsunuz.

B- Aracınızın varsa restorasyon hikayesini ve tarihçesini içeren geniş kapsamlı bir haber haline getiriyoruz.

C- Haberin sonuna varsa aracınızın başka sitelerde yayınlanan linkine yönlendirme yapıyoruz. Yada sizin iletişim bilgilerinizi yayınlıyoruz.

D- Haber ilan içinde, firma bilgileriniz doğal yoldan sık sık anılacağı için, firmanızın Google arama motorlarında doğal yoldan üst sıralara çıkacağını ve Google trafiği ile müşteri sayınızı artıracağınızı garanti ediyoruz. 

F-Bilgi ve danışma için serdarbellek@gmail.com veya İnstagram @klasikotom DM üzerinden ulaşınız!

İletişim: Lütfen Mail veya İnstagram DM üzerinden ulaşınız. En kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Mail: serdarbellek@gmail.com

İnstagram DM: @klasikotom 

Satış ilan örnekleri için tıklayınız ;

error: Content is protected !!