Klasikotom.com’a Reklam Verin Kazanın

Her gün yaklaşık 5000 klasik otomobil meraklısının ziyaret ettiği, Klasikotom.com’a Reklam verin kazanın…

Klasikotom.com’da Mağaza Açın Kazanın

Klasikotom.com küçük ama etkili bir pazarlama alanıdır.

Klasikotom.com yayın hayatına başlayalı yaklaşık üç yıl oldu. Bu üç yıl içinde içeriğinde bulunan doğal makalelerden ötürü, hedef kitleye ulaşma açısından avantajlı bir konuma gelmeyi başardı.

Google arama motoruna, aklınıza gelebilecek hemen hemen her markanın arkasına ( Örneğin; Mercedes-Benz Klasikleri, Bmw Klasikleri veya ….. Klasikleri ) şeklinde yazdığınızda ilk sırada göreceğiniz bağlantı Klasikotom.com olacaktır. Üstelik bu bağlantı para ödeyerek değil, sadece içeriğinde barındırdığı zengin içerikten dolayı üst sıraya çıkarılmaktadır…

Klasikotom.com

Özellikle içinde bulunduğumuz bu zor koşullarda, iş yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak, daha da zorlaşmıştır. İşimizi ayakta tutmanın yolu, daha fazla müşteri kitlesini yaptığınız işten, haberdar etmekten geçiyor. Bu yüzden alttaki avantajlara bir göz atınız;

1- Sizin iş yerinizin çalışma saatlerini bilmiyoruz ama, Klasikotom.com 7/24 sürekli açık. Uykunuz kaçsa merak ettiğiniz alanda internet hep açık.

2- Klasikotom.com‘a ortalama olarak, günde ortalama 3000 ( Şimdilik) ziyaretçi geliyor. Ama bunların tamamı sadece Klasik otomobiller ile ilgilenen insanlardır. Ayda yaklaşık 90.000 ziyaretçi ama, tam da hedef kitleden. Pazar payı %1 olan sektörümüzde bu hedef kitleye ulaşmak için 9.000.000 kişi ile görüşmeniz anlamına gelir.

3- Klasikotom.com, bir web sitesi değil, insanlarla etkileşimi olan ve doğal yazılar ve anahtar kelimeler içeren bir blogdur. Yani yazıların ve paylaşımların altına yazılan yorumlar bile, google tarafından anahtar kelime olarak algılanır ve ilişkili konularda, google sizi doğal yoldan yukarı taşır. 

4- Web siteniz yoksa, Klasikotom.com‘da yayınlanan haber, web sitesi niteliğinde olabilir, ürünlerinizi ve yaptığınız işi tanıtabilir. Yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

5- Klasikotom.com‘da yayınlayanacak Banner Reklam alanındanş web sitenize sürekli olarak bağlantı sağlanır.

6- Reklam alanınız ile birlikte Firmanız adına ayrı bir haber ilan makalesi hazırlanır. Ayrıca daha sonra dilediğiniz zaman ayrı makaleler yayınlayarak firmanızın daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Klasikotom.com’a kimler reklam verebilir ?

Klasikotom.com‘da Klasik otomobil sektörü ile uzaktan yakından alakası olan herkes reklam açabilir.

Klasik Otomobil Satışı Yapanlar;

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullarda, araç alım satımını etkileyen en önemli unsur stok maliyetidir. Fazladan bir kişiye bile ulaşmanın değerli olduğu zamanımızda, Klasikotom.com’da, galerinizin tanıtımını yapalım, araçlarınız hakkında dilerseniz, satış haber formatında tarihçeleri ile blog yazıları yazalım.

Klasik otomobil satışı yapanlar Klasikotom.com’da .

Klasik Otomobil Restorasyon Garajları

Klasik otomobil restorasyonu yapan garajlar Klasikotom.com’da mağaza açarak garajlarının tanıtımını yapabilir, topladıkları araçları blog yazıları ile geniş kitlelere duyurabilirler.

Klasik Otomobil Restorasyon Garajları Klasikotom.com da.

Klasik Otomobil Bakım ve Onarım Servisleri;

Bildiğiniz gibi ulaşılması en zor olan şey bilgidir. İnsanlar satın almayı düşündükleri Klasik Otomobil ile sorun yaşadığında veya bakım yaptıracağı zaman nereye götürecekleri ve o araçtan gerçekten anlayan güvenilir bir ustayı nereden bulacağım endişesi taşımaktadır. Klasikotom.com bu konuda daha fazla kişiyi bir araya getirmeye hedefler. Örneğin Mercedes ile ilgili bir blog yazısı okuyan kişi, o aracın tamirini veya bakımını yapacak kişilere de, rahatça ulaşabilecektir.

Klasik Otomobil Bakım ve Onarım Servisleri Klasikotom.com da.

Klasik Otomobil Yedek Parça ve Çıkma Parça Satıcıları

Klasik otomobil parçası satışı yapan yedek parçacılar, çıkma parça satışı yapanlar, bireysel ama birden fazla parça satışı yapanlar. Klasikotom.com‘a reklam verebilir makale yazdırabilir.

Otomobil Yedek Parça ve Çıkma Parça Satıcıları Klasikotom.com da.

Klasik Otomobil Döşemecileri;

Tüm Klasik otomobil modellerinin döşeme imalatçıları, Klasikotom.com’da, firmalarını ve ürünlerini tanıtabilirler.

Klasik Otomobil Döşemecileri Klasikotom.com da.

Klasik Otomobil Aksesuarcıları;

Klasik otomobil aksesuar imalatçıları ve satıcıları firmalarını ve ürünlerini tanıtmak için, Klasikotom.com‘a reklam verebilir makale yazdırabilir.

Klasik Otomobil Aksesuarcıları Klasikotom.com da.

Klasik Otomobil Oto Boya ve Kaportacıları;

Klasik otomobil konusunda uzmanlaşmış olan, boya ve kaporta atölyeleri, Klasikotom.com’da, firmalarının tanıtımını yapabilirler.

Klasik Otomobil Oto Boya ve Kaportacıları Klsikotom.com.

Reklam vermek yada Tanıtım Makalesi yazdırmak ve bilgi için: serdarbellek@gmail.com

error: Content is protected !!