Klasik Tuning & ModifiyeMercedes-Benz Klasikleri

Mercedes-Benz Festival Yıldızları

Bugün sizlere Mercedes-Benz Festival Yıldızlarını tanıtmak istiyorum, 2017 yılında Amerika’da düzenlenen Pebble Beach Tour d’Elegance Festivalinde sergilenen ve bir çoğu Mercedes-Benz Classic Center‘a ait olan, güzelleri yorumsuz olarak izlemeye ne dersiniz?

Mercedes-Benz Festival Yıldızları W116 W111 C124 R107
Mercedes-Benz Yıldızları
Mercedes-Benz Yıldızları 300SL
Mercedes-Benz Yıldızları C126 AMG
Mercedes-Benz Yıldızları 300SL
Mercedes-Benz Yıldızları 300SL
Mercedes-Benz Klasikleri

Sizler de benim gibi Mercedes-Benz markasını gönül verdiyseniz, Mercedes-Benz Klasikleri bölümünden yüze yakın Mercedes-Benz Haberlerini, Mercedes-Benz Tarihçeleri bölümünden ise Mercedes-Benz kasalarının tarihçelerini okuyabilirsiniz.

Mercedes-Benz 300SEL 6.3 AMG
Mercedes-Benz 300SEL 6.3 AMG

Lütfen yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız, alttaki linki tıklayarak bir kaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!