Ford KlasikleriKİRALIK KLASİK OTOMOBİLLER

Ankara’dan Kiralık Klasik Gelin Arabası Mercury Convertible

Bugün sizlere Ankara Yenimahalle’den, Kiralık Klasik Gelin Arabası olarak kiralayabileceğiniz ve o özel gününüzü unutulmaz kılacak, 1964 model Orijinal Ford Mercury Comet Caliente Convertible aracı tanıtmak istiyorum.

Kiralık Klasik Gelin Arabası
Kiralık Klasik Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible
Kiralık Klasik Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Cabriolet
Kiralık Gelin Arabası Klasik 1964 Mercury Comet Caliente Üstü Açık

Elbette insan bu en özel gününde sıradan bir araca binmek istemez, bu tarz bir araç düğün gününüzü özel kılacağı gibi, belki de bir ömür boyu anılarınızı süsleyecek olan düğün fotoğraflarınız içinde unutulmaz bir arka plan olacaktır. Kiralık Klasik Gelin Arabası alternatifi olarak, 1964 yılında sadece 9.039 adet üretilen Mercury Comet Caliente Convertible üstü açık gelin arabasını arzu etmeyecek gelin var mıdır?

Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible
Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible
Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible
Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible

Kiralık Klasik Gelin Arabası olarak, 1964 Mercury Comet Caliente Convertible‘ı kiralamayı düşündüğünde, bu tarz araçları kiralayanların aklına takılan şu soruyu, kendinize sormadan edemezsiniz? Ya yağmur yağarsa yada gece geç saatte çıkıp eve dönerken üstü açık bir arabada üşümez miyiz? Bu soruların hiç biri için endişelenmenize gerek yok, kiralayacağınız bu Amerikan klasiği fabrikasyon olarak Convertible üstü açık olarak üretilmiştir. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda, aracın orijinal elektrikli tentesini, otomatik olarak saniyeler içinde kapatabilir ve konforunuzdan ödün vermeden yola devam edebilirsiniz.

Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible
Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible

Klasik Kiralık Gelin Arabası olarak kiralayabileceğiniz 1964 Mercury Comet Caliente Convertible‘ın aynı zamanda bir keyif aracı olduğunu da hatırlatmak isterim. Kaputunun altında bulunan 200 cub. 3.273 cc. hacmindeki altı silindirli Ford Falcon Six 200 motoru, 116 Hp. güç ve 237 Nm. tork üretmektedir. Multi-Drive-O-Matic 2 kademeli otomatik şanzımanı ile sizlere tam bir Amerikan klasiğinin keyfini yaşatabilecek bu aracı kiralamak için, Muzaffer ÖNER bey ile irtibata geçebilirsiniz. ( 0532 693 60 11 ) Yenimahalle ANKARA

Kiralık Gelin Arabası 1964 Mercury Comet Caliente Convertible

Lütfen yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız, alttaki linki tıklayarak bir kaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!