Klasik Tuning & ModifiyeMercedes-Benz KlasikleriMercedes-Benz W123Mercedes-Benz W126Mercedes-Benz W201

Mercedes-Benz Lorinser 80’s

1930 yılında Ervin Lorinser tarafından kurulan Lorinser firması Mercedes-Benz yetkili servisiyken ilerleyen yıllarda kişiye özel tasarımlara imza atan bir firmaya dönüşmüştür. Bugün 42 ülkede resmi bayileri olan firma kişiye özel tasarım konusuna ağırlık vermiştir. Lorinser, spor ve gösteri dünyasından ;  Bernie Ecclestone, Niki Lauda, ​​Alain Prost, Paul Tracy, Shaquille O’Neal, Denzel Washington, Sharon Stone, Arnold Schwarzenegger gibi bir çok ünlüye özel yapım araçlar hazırladı.

Mercedes-Benz Lorinser

Bizim konumuz Klasik otomobiller olduğundan sizleri Mercedes-Benz Lorinser ‘in seksenli yıllarına kısa bir gezintiye davet etmek istiyorum.

Mercedes-Benz Lorinser W126
Mercedes-Benz Lorinser W126
Mercedes Benz Lorinser W126
Mercedes Benz Lorinser w126
Mercedes Benz Lorinser w126
Mercedes Benz Lorinser W123
Mercedes Benz Lorinser W123
Mercedes Benz Lorinser R107
Mercedes Benz Lorinser R107
Mercedes Benz Lorinser S123
Mercedes Benz Lorinser W201

Aslına bakarsanız çoğumuz bu araçları beğenmeyebiliriz, buna bende dahilim. Biz daha çok orijinali seven insanlar olarak bu tasarımlar bize biraz uçuk geliyor. Ama konuya o senelerdeki haleti ruhiye ile bakarsak o zamanın trend tasarımlarının bunlar olduğunu görürsünüz, Amg paketli araçlar da bundan daha farklı değildir. Bmw veya başka markalara bakın tasarımlar neredeyse birbirinin kopyasıdır. Aynen şimdi olduğu gibi 🙂 Yani bu zamanın trendlerini yakalama ve içimizdeki farklı olma sevdasından başka bir şey değil…

Lütfen yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız, alttaki linki tıklayarak bir kaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!