KİRALIK KLASİK OTOMOBİLLER

Class-x Car İstanbul Klasik Otomobil Kiralama

Klasik Otomobil Kiralama alanı son yıllarda ülkemizde gelişen ve önem kazanan sektörler arasında yer almaya başladı. Dönem dizilerinin vazgeçilmez unsurlarından olan Kiralık Klasik Otomobiller aynı zamanda, Reklam Sektörü, Tur ve Transfer Sektörü, Özel Organizasyon ve Düğün Davet gibi alanlarda aranan araçlar arasında yerini almaya başladı.

Kiralık Klasik 1951 Chevrolet Deluxe
Kiralık Klasik 1951 Plymouth
Kiralık Klasik 1955 Chevrolet Bel Air

Alper Onur Arslan ve Kerem Paflakoğlu ortaklığında kurulan Class-x Car İstanbul firması bu sene faaliyete girmiş yeni bir kuruluş, şimdi sizlere firmanın faaliyetlerini kendi dillerinden özetlemeye çalışayım;

Class-x Car, daha önce turizm ve otomotiv sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan ortaklar tarafından, Türkiye turizmine yeni bir ürün geliştirmek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur. Proje temelleri 2018 yılında atılmış fakat faaliyete 2019 yılının Haziran ayında geçmiştir.

Kiralık Klasik 1956 Chevrolet Bel Air
Kiralık Klasik 1959 Chevrolet Bel Air
Kiralık Klasik 1975 Murat 124

Class-x Car, bünyesinde 1930 ve 1980 model yılları aralığına ait bir döneme tanıklık etmiş, yaklaşık 30 adet klasik otomobil ve yine klasik değeri taşıyan araçlar bulundurmaktadır.

Turizm sektöründe acentelerin ihtiyaçları doğrultusunda yerli ve yabancı turistlere, şoförlü araç kiralama hizmeti veren Class-x Car, acentelerin ve turistlerin belirledikleri rotalar üzerinde, yarım gün, tam gün ve özel gezi programları gerçekleştirmektedir. Ayrıca organizasyon, festival, kurumsal etkinlikler, düğün, nişan, dizi, reklam ve film çekimleri gibi durumlarda dönem araçları ile hizmet vermektedir.

Kiralık Klasik 1946 Desoto
Kiralık Klasik 1948 Dodge 4 Door
Kiralık Klasik 1948 Dodge Convertible

Yıllardır yerli ve yabancı turizm sektöründe büyük işler gerçekleştirmemiz, ayrıca klasik araçlar piyasasında önemli bir yerde oluşumuz bizi bu fikre zorladı. Uzun süredir ülke turizminde yenilikçi ve farklı yaklaşımların olmayışı, denenmemişi deneme arzusu ile birleşince ortaya Class-x Car doğdu.

Kiralık Klasik 1953 Desoto Limousine
Kiralık Klasik 1956 Chevrolet Bel Air
Kiralık Klasik 1957 Chevrolet

Şu an için İstanbul Turizmine yeni bir soluk ve ülke ekonomisine katkı amacı güderek, sadece şoförlü araç hizmetini belli kalıplarda bırakmayıp bununla birlikte geziler, etkinlikler, davetler, organizasyonlar, özel günler, filmler, diziler ve kişisel projelerde yer almak üzere araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Kiralık Klasik 1957 Chevrolet Bel Air
Kiralık Klasik 1958 Chevrolet İmpala Convertible
Kiralık Klasik 1958 Oldsmobile

Kerem Bey Class-x Car firmasındaki iş kollarını şu şekilde özetliyor;

TUR & TRANSFER

Klasik araçlarımızla istediğiniz bir noktadan alınarak başka bir noktaya bırakılmanız veya belirlemiş olduğunuz bir gezi programını gerçekleştirmeniz için hizmetinizdeyiz.

ORGANİZASYON

İş yemeklerinizde, iş toplantılarınızda, kurumsal davetlerinizde veya özel misafirleriniz için nostaljik bir büyü olması için buradayız..

Kiralık Klasik 1955 Ford Customline
Kiralık Klasik 1946 Chevrolet Fleetmaster
Kiralık Klasik 1953 Chevrolet
PRODÜKSİYON

Film, reklam, tanıtım videoları, klip ve aklınıza gelebilecek her türlü basın ve yayın kanalları için hazırlayacağınız çekimlerde istediğiniz doğrultusunda yanınızdayız.

DÜĞÜN & DAVET

Gelin arabaları, düğünlerin vazgeçilmezidir. Bunu daha özel bir hale getirmek ise bizim görevimiz.Anılarınızın rengarenk olması dileği ile..

Kiralık Klasik 1956 Chevrolet 210
Kiralık Klasik 1962 Chevrolet Bel Air
Kiralık Klasik Otomobil 1964 Chevrolet İmpala

Bildiğiniz gibi eskiden Kiralık Klasik Otomobil dediğimiz zaman kondisyonu düşük veya orta kondisyonlarda araçlar aklımıza gelirdi. Class-x Car firması ile sektöre böyle eşsiz araçları kazandırdıkları ve bu araçları kiralayabilme imkanı sundukları için Kerem Beye teşekkür ederim. Bundan böyle Class-x Car firmasının bünyesindeki tüm araçları fırsat buldukça tarihçeleri ile birlikte sizlere tek tek tanıtmaya çalışacağım.

Class-x Car İstanbul

  • Yeşilköy Mahallesi Yeşil Bahçe Sokak No: 5 Daire: 2 Bakırköy / İstanbul
  • Tel: +90 (212) 573 97 46 Mail: info@classxcar.com
Kiralık Klasik Araba 1967 Chevrolet İmpala
Kiralık Klasik Otomobil 1967 Plymouth

Lütfen yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız, alttaki linki tıklayarak bir kaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!


Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

2 thoughts on “Class-x Car İstanbul Klasik Otomobil Kiralama

  • Ellerinize sağlık. Klasik Otomobil sevenlerin bilgi ve ihtiyaç doğrultusunda ulaşabilecekleri en doğru adreslerden biri. Teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!