Klasik Tuning & Modifiye

Sicilya Palermo’da 102.Tarihi Targa Florio Rallisini İzledik.

Bu mayıs’ta eşimle birlikte çıktığımız Avrupa tatilinde Sicilya Palermo’da kendimizi,102.Tarihi Targa Florio Rallisinin göbeğinde bulduk.

Sicilya Palermo Tarihi Targa Florio Klasik Otomobil Rallisi
Sicilya Palermo Tarihi Targa Florio Otomobil Rallisi

Klasik Otomobil Rallisi

Her biri birbirinden güzel Klasik, genç klasik ve günümüz araçlarından oluşan katılımcılar, ralliye renk katıyorlar.

Sicilya Palermo Tarihi Targa Florio Otomobil Rallisi
Sicilya Palermo Targa Florio  Otomobil Rallisi

Aslında bu yarışın bu sene ekim ayında Targa Florio Clasica ayağı koşulacak keşke ona denk gelebilseydik. Ama bu yarışta da bayağı genç klasik otomobiller vardı.

Sicilya Palermo Tarihi Targa Florio  Otomobil Rallisi
Tarihi Targa Florio  Rallisi

Öyle yada böyle, hani derler körün istediği bir göz, Allah vermiş iki göz misali bizlerde tatilimize bu hoş ralli havası ile renk katmış olduk, güzel bir anı oldu…

Lütfen yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız, alttaki linki tıklayarak bir kaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!