Klasik Otomobil Yedek ParçaMercedes-Benz KlasikleriMercedes-Benz W124

Mercedes-Benz W124 Yedek Parça Sorunu Yaşatır mı?

Kısa ve net bir cevap vereyim, Mercedes-Benz W124 Yedek Parça sorunu yaşatmaz. Yeter ki düzgün işi bilen ve ahlaklı insanlarla alışveriş yapın. W124 Mercedes-Benz Yedek parça konusunda önünüzde sayısız seçenekler mevcuttur. Orijinal yıldızlı yedek parça, Orijinal Muadili Yedek Parça, Yan sanayi yerli ve yabancı yedek parça ve son seçenek olarakda Çıkma yedek parça seçenekleri vardır. Üstelik bunların maliyetide öyle gözünüzü korkutacak derecede pahalı değildir.

Burada yeri gelmişken W124 Mercedes-Benz Orijinal Muadili yedek parça konusunu biraz açmak istiyorum. Bu konu tam olarak şu şekilde, diyelimki Hengst markası Mercedes-Benz firmasının resmi filitre üreticidir. Ürettiği tüm filitrelere Mercedes-Benz yılıdızını vurarak orijinal yedek parça olarak üretir. Bunun dışında aynı filitreyi diğer yandan kendi markasını veya başka bir marka adı altında üretebilir. Bu size ciddi anlamda bir fiyat avantajı sağlayacaktır.

Elbette bu konuda da en çok dikkat etmeniz gereken konu sağlam ve güvenilir bir yerden alışveriş yapmaktır. Şimdi sizlere Mercedes-Benz Yedek Parça Satışı konusunda yarım asırlık tecrübeye sahip olan Türer Otomobilcilik firmasını tanıtmak istiyorum. Üstelik yılların tecrübesini günümüzün gelişen teknolojisine adepte edebilmiş ve benim deyimim ile işinin üstadı olan bir aile şirketi olan Türer Ticaret. 1975 yılında Bülent – Rükent Türer tarafından kurulan şirket, günümüzde 2.kuşak olan Atilla-Hakan Türer tarafından yönetilmektedir.

W124 Mercedes-Benz Periyodik Bakım Ürünleri

W124 Mercedes-Benz Periyodik Bakım Ürünleri için Bu Linki TIKLAYINIZ!

Mercedes-Benz W124 Periyodik bakım ürünlerinden HENGST markası Mercedes-Benz tarafından uzun yıllardır montaj aşamasında tercih edilen bir markadır. Mercedes-Benz W124 yedek parça fiyatlarını ve çeşitlerini üstteki linkden görebilirsiniz.

W124 Mercedes-Benz Periyodik Bakım Ürünleri

Mercedes-Benz W124 Fren Sistemi Yedek Parçaları için Bu linki TIKLAYINIZ!

Mercedes-Benz W124 fren parçaları konusunda üretim yapan FEREDO markası İngiltere merkezli olup, özellikle motor aksamları üzerine ve  Mercedes-Benz araçların montaj aşamasına üretimi yapan FEDERAL MOGUL firmasının ürünüdür. Mercedes-Benz W124 Fren disklerinin üretimini de yapan TEXTAR markası Almanya merkezli olup, özellikle fren aksamları üzerine ve  Mercedes-Benz araçların montaj aşamasına üretimi yapan dünya çapında lider bir firmadır.

Mercedes-Benz W124 Fren Sistemi Yedek Parçaları

 

Mercedes-Benz W124 Fren Balataları dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan MEYLE markası Almanya merkezli olup 1. Kalite yan sanayi ekipman üretimi yapmaktadır. Uluslararası otomotiv yedek parça ve makine üretiminde lider firmalardan biridir. Genel olarak Mercedes-Benz araçlara yönelik kauçuk malzeme, ön takım ekipmanları, arka takım ekipmanları,filitre ekipmanları üretmekte olup geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Mercedes-Benz W124 Fren Balataları

Mercedes-Benz W124 Amortisör ve Süspansiyon Yedek Parçaları için Bu Linki TIKLAYINIZ!

Mercedes-Benz W124 Amortisör ve Süspansiyon sistemlerinde ilk tercihimiz SACHS markası ZF GROUP üretimi olan, Uzun yıllardır Mercedes-Benz tarafından tercih edilen Sachs ürünleri günümüzde de Mercedes-Benz araçlarının bir çok modelinde tercih etmektedir. Fiyatlar için üstteki linkten bilgi edinebilirsiniz.

Mercedes-Benz W124 Amortisör ve Süspansiyon sistemleri

Mercedes-Benz W124 Ateşleme Sistemi ve Motor Parçaları için Bu Linki TIKLAYINIZ!

MercedesParcaMarketi.comdan Hakan beyin de desteği ile hazırladığım Mercedes-Benz W124 Rehberlerinde sizler için W124 Mercedes-Benz motorlarının, şanzımanlarının komple revize maliyetlerinin ne olacağını yaklaşık olarak hazırladık. Mercedes-Benz W124 Ateşleme, motor sistemlerinde tercih edilen Bosch ve VDO markası uzun yıllardır Mercedes-Benz ile üretici ortaklığını sürdürmektedir.

Mercedes-Benz W124 Ateşleme Sistemi ve Motor Parçaları

Mercedes-Benz W124 Aydınlatma gurubunda tercih edilen markalar Hella, Depo, Ayfar ve Bremi gibi her biri kendi alanlarında lider firmaların ürenleridir. MercedesParcamarketi.com‘da Online olarak alışveriş yapabileceğiniz 5.000’den fazla yedek parça stoğu var bunları tek tek burada sayacak değilim 🙂 üstteki linkten girerek Mercedes-Benz W124 ve Tüm Mercedes-Benz modellerinin yedek parçalarına ulaşabilirsiniz. 0537 226 49 02 Whatsapp ve 0850 767 00 59 nolu telefondan Hakan Beye ulaşabilirsiniz..

Nasip olursa Mercedes-Benz W124 yedek parçaları gibi tüm kasalar için benzer bir çalışmaları sizlere ulaştırmaya çalışacağım. Bu arada Hakan Beyi arasanız Klasikotom.com dan Serdar Abinin selamı var derseniz sevinirim 🙂 Kalın Sağlıcakla…

Sponsored By Mercedesparcamarketi.com

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

6 thoughts on “Mercedes-Benz W124 Yedek Parça Sorunu Yaşatır mı?

 • Hasan Tuba Uca

  Verdiğiniz doğru bilgiler için tşk ederim Bende CE 230 124 sahibiyim aracım benim için çok kıymetli Az yakan Çok kaçan vergisi düşük parçası bol bir araç

  Yanıtla
 • Burak kayseri develi

  Yine çok faydalı bir yazı olmuş çok teşekkür ederim serdar bey

  Yanıtla
 • Burak kayseri develi

  çok faydalı bir yazı olmuş çok teşekkür ederim serdar bey

  Yanıtla
 • Ali

  İstanbul dan bi Mercedes aşığı olarak selamlar saygılar.. Bende 1977 model bir yıldız hastası olarak çok şükür ilk hayalime böbrek nakli olduktan sonra kavuştuğum 93 model m111 geçiş motoru ile kavuştum. .VE SİZİN BU ÇOK DETAYLI..BİLGİLİ PAYLAŞIM..VİDEO VE YAZILARINIZI SEVEREK TAKİP EDİYORUM..ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!