Klasik Otomobil Piyasası

Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için alttaki bilgileri okumanızı rica ediyorum.

Bloğumuzun geleceği için lütfen katkıda bulununuz.

Klasikotom.com yaklaşık iki yıllık bir uğraşının sonucunda oluşturulmuş olup, maalesef Google Reklamları haricinde başka bir kayda değer geliri yoktur. Fakat bu reklam gelirleri görüntülemeden değil, sadece bu bölgelerin okuyucu tarafından ziyareti sonucunda gerçekleşmektedir. Bu firma ana dilimizin İngilizce değilde Türkçe olmasından dolayı yurtdışında verdiği rakamların onda birini ancak vermektedir.

Klasikotom.com

Bu durumda aylık ziyaretçi sayımız 60 – 70.000 civarında olmasına rağmen, bloğumuzun geliri komik düzeyde düşüktür. Örneğin bir günde 2500 okuyucudan gelen bu alanları ziyaret sayısı 30 civarındadır. Bloğumuzu ayakta tutabilmemiz için sayfa başındaki veya yazı aralarında bulanan alanların tarafınızdan en azından BİR İKİ kez ziyaret edilmesini rica ediyoruz. Sizlere maddi açıdan bir külfet getirmeyecek bu konuya bir iki dakikanızı ayırmanız. Bloğumuzun giderlerini karşılamak ve bloğumuzu gelişterirmemiz açısından bizim için önemlidir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz…

Bloğumuzun KATEGORİLER kısmını kullanarak yazılarımıza daha kolay ulaşabilirsiniz!

Sol Menüde Bulanan Kategoriler Bölümünü Kullanınız.

Klasikotom.com’a PC üzerinden girdiğinizde zaten sol menüde Katagoriler kısmını görüyordunuz. Takipçilerimiz bloğumuza daha fazla Mobil cihazlar üzerinden girdikleri için Sol Menüdeki Katagoriler kısmını daha kullanışlı hale getirdik. Bu alandan tüm yazılarımıza kolayca ulaşabirsiniz. Ayrıca sağ üst köşede bulunan büyüteç işaretini tıklayıp arama kısmından istediğiniz konuyu aratabilirsiniz.

İnstagram Sayfamız her geçen gün büyüyor.

Klasikotom İnstagram sayfamız 9000 takipçiye yaklaştı. Sizde İnstagram sayfamızı takip ederek, bloğumuzda olmayan bir çok klasik otomobili ve satılık klasik otomobilleri görebilir. Kendi aracınızı sayfamızda yayımlatarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

SSL Sertifikamız Alınmıştır.

Klasikotom.com’a Abone Olabilirsiniz.

Klasikotom.com’a Masa üstü görünümünden girerek sol üst köşede bulunan Abone Ol kısmından mail yoluyla abone olabirsiniz. Bu şekilde tüm yazılarımız anında mailinize gelecektir. Bloğumuzun SSL Güvenlik Sertifikası alınmış olup mail bilgilerinizi rahatlıkla girebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz…

Serdar BELLEK

Bu Bloğun yazarı Serdar BELLEK 1967 Yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu, Mercedes Benz Bayisi Mengerler'de ve bayi teşkilatlarında yaklaşık 15 yıl boyunca 2.El Otomobil Satış Müdürlüğü yaptı. 2009 yılından 2019 yılına kadar başta Mercedes Benz ve diğer Alman otomobillerinin satışını yapan ASR MOTORS'da Genel Müdürlük yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Bu Bloğu kurmaktaki amacı yine kendisinin kurucusu olduğu ve 35.000 Üyesi bulunan Mercedes Benz 2.EL® Facebook gurubunun devamında, Mercedes Bmw ve diğer tüm klasik otomobil markalarına ve klasik olan her türlü objeye gönül vermiş kişilerin ''Doğru ve Sağlıklı Bilgilere'' ulaşmasını temin etmek, almak istedikleri araçları aldıklarında karşılaşacakları durumları kendilerine bildirmek, ve Türkiye'deki ikinci el piyasası hakkında doğru bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.Lütfen Yorumlarınız ile bloğumuza destek olunuz...

8 thoughts on “Bloğumuzdan Daha Etkin Faydalanmak İçin Lütfen Okuyunuz!

 • Çakır

  Twitter hesabı da açmanızı bekliyoruz

  Yanıtla
 • Adem Ali Karoğlu

  Çok güzel uzun zaman aramama rağmen seri modunu bulamadığım kumaşları gördüm. Peki bu kumaşları temin edebileceğimiz adres ve uygulamayı yapabilecek kaliteli usta önerebilecek misiniz? Bu hem sizlere maddi bir kazanç hem de biz takip edenler, etmeyi düşünenler için bir kolaylık olur.

  Yanıtla
  • Adem bey kaliteli usta var ama malzeme temini olarak şuradan alın diyebileceğim bir yer maalesef yok, Almanya’da bir yer vardı tüm orijinal kumaşları elinde bulunduruyordu ama adresi kaybettim bir türlü bulamıyorum.Bulursam paylaşırım.

   Yanıtla
 • Cahit Doğan

  Verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkür ederim. W210 E230 hakkında bilgi verebilir misiniz, teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • Bilal

  Ford granada bizde babadan oğula aşılanan bi sevda haline geldi ve hala Mk1 Mk2 garajımızda kapımız devamlı vardır türkiye şartlarında neredeyse en iyilerinden tabik😉👍i

  Yanıtla
 • Ali Sinan Varlık

  İyi günler… Bir tesadüf eseri olarak Ford Taunus sayfanızı gördüm. Benim rahmetli dayımın da ilk arabası 1962 tek kapı yeşil beyaz 17M idi. İlk arabası olarak 1967 yılında 30.000 liraya almıştı. 26.000 liraya Anadol alacakken vazgeçmiş ve bunu almıştı. Plâkası 34 FR 641 idi ve bunu 1975 yılına kadar kullandı. Çok bindim çocukken ve gençken. Çok güzel bir arabaydı. Sağlam, konforlu ve kullanışlıydı. Daha sonra yine 3 tane Taunus, 97 de Ford Escort ve 2005 teki vefatından önce en son Ford Focus C-Max aldı. Sonuncuyu ben daha çok beğenip aldırmıştım ona. Tam bir Ford fanıydı. Vefatından sonra evinde 62 Taunus’un hiç kullanılmamış arka stop lâmbasını buldum tesadüfen. Hâlâ saklarım arabamın bagajında. İyi çalışmalar diliyorum.

  Yanıtla
  • Klasik otomobillerin en güzel yanı Anılarımıza dokunmasıdır. Katkınız için teşekkür ederim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!